Grafika z niebieskim tłem oraz płatkami śniegu. na grafice znajduje się napis15 stycznia 2023 Śnieżny Bal – z okazji Międzynarodowego Dnia Śniegu   Wspólnie z współorganizatorem Cinema MUSIC CLUB serdecznie zapraszamy na niezwykłe wydarzenie skierowane do dzieci od 6 do 12 roku życia. Podczas balu dzieci wezmą udział w grach, zabawach oraz animacjach. Zapewniamy również słodki poczęstunek. Imprezę poprowadzi zaproszony DJ oraz instruktor tańca BCK Iza Gajdamowicz. Udział w balu jest bezpłatny. Nie trzeba również wcześniej zapisywać dzieci. Wejście na bal przez restaurację Fantazja – ul. Katedralna 9. Sala nr 3 – taneczna. Bawimy się od godziny 14:00 do 16:00.. Na dole znajdują sie cztery graficzne kolorowe bałwany.

15 stycznia 2023
Śnieżny Bal – z okazji Międzynarodowego Dnia Śniegu


Wspólnie z współorganizatorem Cinema MUSIC CLUB serdecznie zapraszamy na niezwykłe wydarzenie skierowane do dzieci od 6 do 12 roku życia. Podczas balu dzieci wezmą udział w grach, zabawach oraz animacjach. Zapewniamy również słodki poczęstunek. Imprezę poprowadzi zaproszony DJ oraz instruktor tańca BCK Iza Gajdamowicz.
Udział w balu jest bezpłatny. Nie trzeba również wcześniej zapisywać dzieci. Wejście na bal przez restaurację Fantazja – ul. Katedralna 9. Sala nr 3 – taneczna. Bawimy się od godziny 14:00 do 16:00.

Regulamin wydarzenia